Дитячий масаж – поради масажиста-реабілітолога Вікторії Овсієнко

Яка користь дитячого профілактичного масажу

Тільки з’явившись на світ, дитина починає активно рости, розвиватися та пізнавати світ за допомогою руху.
А основне завдання профілактичного масажу допомогти їй в цьому!

Оскільки дитина з народження багато рухається, в період до року дуже важливо з допомогою масажу підтримати правильний ріст і розвиток всього організму.

Крім зміцнення м’язів, дитячий масаж допомагає поліпшити психомоторні функції організму малюка, а, при необхідності, може розслабити і заспокоїти дитину. Тобто за допомогою індивідуально підібраного комплексу фізичного впливу на тіло дитини, ми не тільки сприяємо його фізіологічному розвитку і одужанню, але й правильному розвитку нервової системи.

Дитячий масаж дуже важливий для недоношених малюків, так як розвитку і зміцненню їх організму необхідно приділяти особливу увагу. Перший масаж для дитини може проводити сама мама, починаючи з віку 5-ти тижнів. Мамині дотики — це найприємніше для малюка в цьому віці. Також можна скористатися послугами професіоналів в області дитячого масажу.

Правильний дитячий масаж допоможе дитині позбутися захворювань кісткового і м’язового апарату, позбавити проблем з травленням, а також запобігти проблемам зі здоров’ям у майбутньому.

Будьте здорові!