Подай запит на свідоцтво про вакцинацію ОНЛАЙН

Друзі, ми вже неодноразово говорили про те, що подати запит на отримання сертифікату про вакцинацію можна ОНЛАЙН.
Сподіваємося, ви вже знаєте, що для цього не потрібно записуватися на прийом до лікаря, чи не так? Давайте залишимо час для пацієнтів, які дійсно потребують лікарської допомоги!

Тож, щодо сертифікатів про вакцинацію.


ДОДАТОК ДІЯ

1. Сертифікат про вакцинацію можна згенерувати у додатку Дія. Це робить не лікар, а ти особисто! У додатку можна отримати документ як про першу вакцинацію (жовтий сертифікат), а і про другу (зелений ковід-сертифікат).
Сертифікат про перше щеплення можна згенерувати у порталі Дія і тим пацієнтам, які мають тільки внутрішній паспорт (звична паперова книжечка).
До речі, сертифікат у Дії можна також і роздрукувати, якщо тобі необхідний документ на роботу, наприклад (це можна зробити у порталі Дія, не в додатку).


ТЕЛЕГРАМ-БОТ

2. Подати запит на сертифікат можна онлайн у Телеграм-боті. Нагадуємо, що надати свій номер можна через кнопку «Поділитись», не вводьте номер телефону вручну, Телеграм-бот не розпізнає цю команду!
Інструкція як це зробити є за посиланням тут.
Після того як тобі надійде смс про готовність, приходь і забери своє свідоцтво на рецепції твоєї клініки за графіком понеділок-пятниця 17.00-20.00, субота 12.00-15.00.

 

ОНЛАЙН-АНКЕТА НА САЙТІ

3. Заповнити анкету на подання запиту на сертифікат можна на сайті. Все дуже просто. Просто знаходь своє відділення, де ти задекларований, тисни на плюсик, натискай на кнопку «ОНЛАЙН АНКЕТА», заповнюй та приходь за готовим документом через три робочі дні до рецепції за графіком понеділок-пятниця 17.00-20.00, субота 12.00-15.00.