Сертифікат про вакцинацію

У період пандемії COVID-19 до переліку документів, які треба взяти з собою у подорож, крім закордонного паспорта та білетів, віднедавна приєднався COVID-сертифікат.

Це Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (документ на жовтому чи білому папері з “мокрими печатками” без QR-коду) – поки що єдиний офіційний документ про щеплення, який видають в Україні до появи цифрових COVID-сертифікатів.

Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини?, які зареєстровані в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря?.


??‍♀️Ти задекларований з нашим сімейним лікарем та маєш дві дози протиковідної вакцини? У нашій клініці сертифікат можна отримати зручно та безкоштовно на прийомі у твого сімейного лікаря або в онлайн-режимі за допомогою Телеграм-боту.


??‍♀️Маєш тільки одну дозу вакцини, а потрібно відлітати за кордон? Ти можеш отримати довідку форми 063, що засвідчить вакцинацію однією дозою. Таку довідку надасть твій сімейний лікар безкоштовно.