Багато наших пацієнтів стикаються з цим захворюванням або його загостренням саме восени.

Гіпотиреоз – це захворювання щитоподібної залози, яке характеризується зниженням⬇️ продукції гормонів цього органу. Як наслідок, спостерігається знижена концентрація “гормонів енергії” Т3 та Т4 та підвищенням рівня тиреотропного гормону (ТТГ).

Чому саме восени загострюються проблеми з щитоподібною залозою? Все просто – злагоджена робота нашої щитоподібної дуже залежить від кофакторів – вітамінів і мінералів без яких коректну роботу органу важко уявити. Восени різноманітність овочів, фруктів, ягід різко зменшується, ось чому наша щитоподібна залоза б’є на сполох.

Щоб уникнути млявості, нестачі сил, запаморочення та навіть депресії (так, вже давно доведений зв’язок депресивних настроїв та порушень у роботі щитовидки) зверніть увагу на достатній рівень:

📌Вітаміну D
📌Вітаміну С
📌Вітамінів групи В
📌Селену
📌Рівня білка у крові (показник має бути біля верхнього значення референсу лабораторії)
📌Феритину (цей показник показує запас заліза вашого організму, на гемоглобін не орієнтуємось). Нормальний рівень феритину має бути рівний значенню вашої ваги.

Щитоподібна залоза потребує обов’язкового контролю фахівця у холодний період року☝🏻. Особливо, якщо якщо ви маєте хронічні захворювання цього органу.

Наш лікар-ендокринолог Терещенко Наталія Володимирівна вже чекає вас на прийом😉. Лікар відповість на ключові питання – які аналізи необхідно здати, якої дієти дотримуватися та які препарати💊 приймати, якщо це необхідно.

🏢Лікар приймає у м. Київ, вул. Тимошенка, 13А Ⓜ️ Мінська.


Записатися на прийом можна:
📱у Телеграм-боті 
👨🏻‍💻на сайті 
☎️за безкоштовним номером телефону 0800 33 11 00

До зустрічі!