Направлення до вузькоспеціалізованих лікарів

Давайте сьогодні поговоримо про направлення від наших сімейних лікарів, так як це питання одне з найпоширеніших у нашому Діректі.

??‍♀️Якщо з’явилися незрозумілі симптоми, запишись на очний прийом до твого сімейного лікаря. Пам’ятаєш, що це можна зробити самостійно без кол-беку за посиланням?
Після збору анамнезу лікар за потреби надасть направлення до потрібного спеціаліста у паперовому вигляді.

Якщо потрібне просте направлення, наприклад, на плановий рентген або ти точно знаєш якого лікаря тобі потрібно відвідати – ти можеш записатися на онлайн-прийом до лікаря та запросити направлення.
Або напиши нам у Телеграм-боті  – вкажи свій ПІБ, номер телефону за декларацією та сформулюй запит щодо направлення. Лікар за потреби надасть направлення в онлайн-режимі, яке приходить на твій девайс у вигляді коду.


??‍♀️Куди необхідно йти з направленням від «Мій Лікар»?
Загалом, до будь-якого медичного закладу. Тільки необхідно мати на увазі, що у державній поліклініці тебе приймуть безкоштовно, у приватній клініці обслуговування за прайсом обраного медичного закладу. Просто підійди до реєстратури з паперовим направленням або кодом, що тобі надійшов. Якщо до обраного тобою медичного закладу потрібен попередній запис, запишись заздалегідь.

??‍♂️Можна з направлення обслуговуватися безкоштовно у «Мій Лікар»?
Маємо договір з НСЗУ тільки на первинну ланку обслуговування у лікарів. Прийоми у вузьких спеціалістів тільки за власний кошт.


Увага! Направлення не потрібне до: гінеколога, психіатра, нарколога, стоматолога, фтизіатра, педіатра, лікаря, у якого пацієнт перебуває під наглядом з хронічними захворюваннями. Екстрена допомога надається також без направлення.

Будьте здорові!??