Переваги процедур на ЛОР-комбайні

Нещодавно мережа «Мій Лікар» встановила спеціальне обладнання для проведення ЛОР-процедур у відділеннях в м. Біла Церква

ЛОР-комбайн є автоматизованою установкою з набором різних функцій, необхідних для повноцінного професійного огляду отоларингологом, що дозволяє проводити лікування захворювань носа, горла, вуха на сучасному рівні.

Але яка з цього користь нашим пацієнтам?

-Коректний діагноз

ЛОР-комбайн дозволяє провести більш детальне обстеження таких захворювань, як отит, ларингіт, гайморит, синусит, фарингіт, ангіна та інші, адже на відміну від застосування традиційних методів обстеження, дозволяє встановити справжню картину захворювань і виявити місце його локалізації.

-Ефективне лікування

ЛОР-комбайн дозволяє прицільно, зі щадним медикаментозним навантаженням на організм, проводити лікування і дорослих, і дітей. Обладнання надає можливість сучасним лікарям виявити будь-яке захворювання носоглотки і вух на ранніх стадіях, тим самим зробити лікування легшим.

-Комфортність процедур

За допомогою функції відеоендоскопії, яка виводить зображення враженої ділянки на монітор та збільшує його, отоларинголог бачить в деталях все, що відбувається в носі, ротовій порожнині та вухах.Також з’являється можливість стежити за динамікою одужання пацієнта.

– Швидкість процедур

Завдяки ЛОР-комбайну лікар може за лічені хвилини видалити сірчану пробку з вуха, з цією функцією успішно справляється насадка – пістолет. Особливо добре видалення сірчаних пробок ЛОР-комбайном переносять маленькі діти, оскільки процедура досить безболісна.

ЛОР-комбайн дає можливість сучасним лікарям виявити будь-яке захворювання носоглотки і вух на ранніх стадіях. Адже, як відомо, чим раніше хвороба діагностована, тим легше її лікувати.