Послуга «Лікар в офіс»

Мережа клінік «Мій Лікар» запровадила програму «Лікар в офіс». Вона дозволяє вашим співробітникам отримувати безкоштовну первинну медичну допомогу безпосередньо на робочому місці.

Їм більше не потрібно витрачати час на тривалі поїздки по поліклініках і очікування в чергах, а вам хвилюватися за тривалу відсутність персоналу на робочому місці через захворювання.

Наш лікар приїде до ваших співробітників прямо в офіс! Він проведе консультацію та огляд, виміряє артеріальний тиск, зніме електрокардіограму, відкриє або закриє за медичними показаннями листок непрацездатності.

Крім цього, з бажанням, наш фахівець розробить індивідуальні профілактичні програми для кожного співробітника, проведе моніторинг факторів ризику здоров’я в колективі і запропонує заходи щодо їх усунення.

Для того, щоб скористатися усіма перевагами Програми «Лікар в офіс» вам, як керівнику компанії (бізнес чи торгового центру, університету чи будь-якого іншого закладу), достатньо підписати Меморандум із мережею наших клінік, і ми закріпимо за вашим колективом окремого лікаря. Він буде приїжджати в офіс за потреби до усіх працівників, які заключать із ним декларацію. У випадку, якщо виїзд лікаря на місце не буде потрібен, він завжди проконсультує вашого співробітника за допомогою засобів «Телемедицини».

Програма «Лікар в офіс» включає:

  • Первинне обстеження, включаючи терапевтичне, отоларингологічне, неврологічне; зняття і розшифровку ЕКГ; проведення загального аналізу сечі; визначення рівня глюкози / холестерину крові (за медичними показаннями).
  • Відкриття та ведення електронної історії хвороби, моніторинг стану здоров’я.
  • Розробку індивідуальної програми профілактики і оздоровлення.
  • Організацію прийому вузькопрофільних лікарів в офісі компанії (вартість роботи фахівців оплачується додатково).
  • Візити лікаря в офіс за потребою.
  • Проведення лікарсько-трудової експертизи з видачею листків непрацездатності, рецептів (крім пільгових) і медичних довідок (крім довідок для ДАІ, носіння зброї, виїзду за кордон).
  • Організація медичної допомоги в лікувальному закладі: визначення показань і видача направлень на прийом до лікарів-фахівців, обстеження та аналізи. Контроль результатів (вартість послуг сторонніх медичних установ оплачується додатково).
  • Єдині стандарти медичної допомоги в усіх офісах. Координація спостереження і лікування пацієнтів в будь-якому з офісів.
  • Єдиний контроль якості медичної допомоги з центрального офісу Мережі клінік «Мій Лікар».