Сімейні лікарі мережі про важливість та сучасність піклування про здоров’я – спілкуємось зі студентами

Якщо студент не іде до лікаря, то “Мій Лікар” прийде до студента!

Так вже склалось, що студенти не часто відвідують клініку та лікарів. І це вже ніяк не тому, що зовсім не хворіють. Причини наводяться різні: відсутність вільного часу та брак коштів, недоброзичливість лікарів, поганий сервіс, черги і т.п.

Сьогодні руйнуємо «відмовки». Задля цього наші сімейні лікарі відділень у м. Київ приєднались до фестивалю найбільшого технічного університету України – КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Захід відбувся 22 травня та мав на меті розказати, і головне показати, що здоровий спосіб життя та активний відпочинок – це не тільки правильно, корисно, але ще й весело і сучасно.

Наші ж сімейні лікарі, шляхом особистого спілкування зі студентами, нагадали про необхідність своєчасного піклування про власне здоров’я.

Що в результаті? Ми довели, що  медичні послуги можуть бути безкоштовними та доступними і в приватній клініці, з пацієнтоорієнтованим сервісом, попереднім записом через контакт-центр і без будь-яких черг. Ну а лікарі – професійними, доброзичливими і відкритими до спілкування.