Тренінг з вакцінації для медичного персоналу мережі “Мій Лікар”

Підвищуємо кваліфікацію у питаннях вакцинації

Найвища цінність для нас – це пацієнт, кінцевий споживач та головний “експерт” з оцінки якості надання медичних послуг. Ми працюємо саме для пацієнта, і саме для нього постійно вдосконалюємось. Цього разу в межах медичного тренінгу з питань вакцинації.  

Для медсестер мережі було проведено тренінг 27 лютого 2019 року у Головному офісі “Мій Лікар” в м. Київ. Захід було організовано у форматі поєднання лекційного заняття з семінаром. Учасники з Києва, Одеси, Білої Церкви, Житомира та Сміли не тільки отримати масив нової інформації щодо вакцинації, але й задати питання, поділитися власним досвідом та практичними порадами.

Головним експертом, співорганізатором та ідейним натхненником навчання стала Ірина Олександрівна Брашко – тренер ЮНІСЕФ та керівник відділення “Мій Лікар” в Одесі. Ірина Олександрівна має значний досвід у менеджменті програм імунізації.
Життєво важливий посил, який ми би хотіли донести до наших пацієнтів: вакцинація – це найбільше досягнення сучасної медицини. Вакцинацію необхідно робити не тому, що “треба” чи “вимагають”, а тому, що це єдиний спосіб профілактики та запобігання тяжких захворювань та їх неприємних ускладнень.

Команда “Мій Лікар” з радістю проконсультує та відповість на всі ваші питання щодо вакцинації!